foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

Zapraszamy i oczekujemy na dzieci w wieku  do 12 roku życia we współuczestnictwie w cyklicznych zawodach sportowych pod nazwą „III Lubański Wyścig Rowerowy dla Dzieci”, który odbędzie się  27 maja 2018 r. w Lubaniu.  Zawody  dla dzieci będą główną imprezą święta rowerowego,  a zarazem trzecim wyścigiem organizowanym  w tym dniu.  Dzieci będą startowały w  kategoriach wiekowych: do 4 lat, 5- 6 lat, 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat. Najmłodsze dzieci w kategorii do 4 lat tradycyjnie na rowerkach biegowych i na najkrótszej trasie ok. 100 m. Starsze na rowerach, na trasie okrężnej i na różnych dystansach.

Czytaj więcej: III Lubański Wyścig Rowerowy dla Dzieci

Ruszamy z zapisami do III LUBAŃSKIEGO WYŚCIGU  MTB

UWAGA !
Nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia imprezy oraz startu zawodników
"III Lubańskiego Wyścigu MTB":
- oficjalne rozpoczęcie godz.  09:40
- start zawodników wyścigu MTB  godz.  09:45
Przepraszamy za utrudnienia.

Lubański Wyścig MTB to już kolejna trzecia odsłona wyścigu dla amatorów i pasjonatów kolarstwa górskiego, w którym zawodnicy startują indywidualnie i rywalizują nie tylko z pozostałymi kolarzami, ale też z czasem i samym sobą.
Wyścig odbędzie się w niedzielę 27 maja 2018 r. w Lubaniu. Start z pl. 3 Maja i dalej ulicami miasta zawodnicy wjeżdżają  do Lubańskiego Wielkiego Lasu.  Tam  ścigają się po leśnych drogach o nawierzchni szutrowej na dystansie ok. 30 km. Na trasie znajdują się  odcinki płaskie, kręte,  z długimi i krótkimi podjazdami oraz zjazdami.  Jak co roku trasę staramy się bardziej urozmaicać i dokładać odcinki bardziej wymagające pod względem technicznym jak i sprawnościowym.
Chodzi nam o to, aby każdy zawodnik poczuł się jak profesjonalny kolarz i czuł potrzebę udziału w kolejnej  edycji naszego wyścigu.

Czytaj więcej: III Lubański Wyścig MTB

20 maja zapraszamy do udziału w "II Lubańskim Wyścigu MTB". W tym roku trasa została zmodyfikowana, będzie bardziej interesująca i ciekawsza, nie tylko pod względem technicznym.

Zarówno start jak i meta wyścigu zlokalizowane będą w miasteczku zawodów. Początek wyścigu ze startu wspólnego będzie miał miejsce na ul. Plac 3 Maja. Stąd zawodnicy rozpoczną wyścig ulicami 7 Dywizji, aleją Kombatantów oraz ul. Sybiraków a następnie rywalizacja przeniesie się na leśne ścieżki oraz szutry Wielkiego Lasu Lubańskiego. Lubańska edycja wyścigu MTB to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej przygody z kolarstwem, długie podjazdy, zjazdy oraz sporo odcinków szutrowych dadzą dużo frajdy z jazdy. Znajdziemy tu wszystko czego potrzebuje miłośnik kolarstwa górskiego.

Czytaj więcej: II Lubański Wyścig MTB

Uprzejmie informujemy, że biuro zawodów czynne będzie w godz. 9:00 - 10:30.

Rodzice, którzy zapisali swoje pociechy proszeni są o zgłoszenie się do biura zawodów, celem odbioru numerów startowych, pakietów startowych i do podpisania oświadczenia.

W dniu zawodów istnieje możliwość zgłoszenia dziecka do udziału w "II Lubańskim Wyścigu Rowerowym dla Dzieci".

Opłata startowa wynosi 10 zł.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie wyścigu.

Biuro zawodów: park miejski k. Baszty Brackiej.

 

20 maja w Lubaniu odbędzie się już po raz drugi "Wyścig Rowerowy dla Dzieci". Dzieci będą miały do pokonania trasę ulicami w centrum Lubania. Start będzie na ul. Spółdzielczej dalej przez Rynek i pod tunelem ul. Bracką  na pl. 3 Maja, gdzie dzieci będą finiszowały.

Zapraszamy dzieci od najmłodszych lat. Dla dzieci, które nie potrafią jeszcze  jeździć rowerem, w kategorii wiekowej do 4 lat mamy ciekawą propozycję. Wyścig na rowerkach biegowych czy też odpychaczach. Starsze dzieci będą startowały w kategoriach: 5-6 lat, i ze szkól podstawowych I-II , III-IV i V-VI klasa.

Wszystkie dzieci biorące udział w wyścigu otrzymają pamiątkowe medale, dyplomy i upominki a dla pierwszych 100 osób mamy pamiątkowe i okazjonalne koszulki. Warunkiem otrzymania koszulki będzie zapisanie dziecka przez Internet i opłacenie wpisowego.

Czytaj więcej: II Lubański Wyścig Rowerowy dla Dzieci

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

countur


GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 
 
 
 
 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów