foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

Już  w niedzielę 30 września  zapraszamy miłośników jazdy na dwóch kółkach do udziału w jesiennej edycji  rajdu rowerowego  organizowanego  przez M-GLKS „Kwisa” Lubań.
Spotykamy się w Lubaniu na parkingu  obok basenu (ul. Różana 2) o godz. 10:00.
Tym razem trasa będzie wiodła przez Uniegoszcz (ul. Dolna) – Nawojów Śląski – Nawojów Łużycki – Henryków Lubański  do  Pisarzowic do chatki myśliwych, na wspólną biesiadę przy ognisku.

Zapisy do dnia 28.09.2018 r. w Sklepie Rowerowym „ADASZKO” ul. Izerska 7 w  Lubaniu lub drogą elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Jesienny Rajd Rowerowy 2018

Zapraszamy pasjonatów wycieczek rowerowych do udziału w „Wiosennym Rajdzie Rowerowym” organizowanym przez M-GLKS „Kwisa” Lubań. Rajd odbędzie się w ostatnią niedzielę kwietnia (29.04.2018 r.). Spotykamy się tym razem  na parkingu k. szkoły muzycznej  w Lubaniu  o godz. 10:00 skąd wyruszymy przez park na Kamiennej Górze w kierunku na  Przylasek – Platerówkę- Zalipie – Grabiszyce – i powrót w kierunku Jurkowa- Przylasek- i drogami szutrowymi przez Lubański Wielki Las na wyrobisko, gdzie na uczestników  tradycyjnie będzie czekała gorąca grochówka i kiełbaski z grilla. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Czytaj więcej: Wiosenny Rajd Rowerowy 2018

Zarząd M-GLKS serdecznie zaprasza do udziału w Jesiennym  Rajdzie Rowerowym, w niedzielę 22.10.2017 r.

Zbiórka o godz. 10:00 w Lubaniu, przy ul. Różanej (parking k. basenu MOSIR).

Wpisowe do 20.10.2017 r. w wysokości:

- 20 zł osoby pełnoletnie,

- 10 zł do 18 r.ż.,

- dzieci do 12 r.ż. bez wpisowego.

W dniu rajdu wpisowe w podwójnej wysokości.

Zapisy w sklepie rowerowym "ADASZKO" Adam Kowalów, ul. Izerska 2, Lubań lub elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Czytaj więcej: Jesienny Rajd Rowerowy 2017

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

countur


GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 
 
 
 
 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów