foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

Zarząd M-GLKS serdecznie zaprasza do udziału w Jesiennym  Rajdzie Rowerowym, w niedzielę 22.10.2017 r.

Zbiórka o godz. 10:00 w Lubaniu, przy ul. Różanej (parking k. basenu MOSIR).

Wpisowe do 20.10.2017 r. w wysokości:

- 20 zł osoby pełnoletnie,

- 10 zł do 18 r.ż.,

- dzieci do 12 r.ż. bez wpisowego.

W dniu rajdu wpisowe w podwójnej wysokości.

Zapisy w sklepie rowerowym "ADASZKO" Adam Kowalów, ul. Izerska 2, Lubań lub elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Czytaj więcej: Jesienny Rajd Rowerowy 2017

20 maja zapraszamy do udziału w "II Lubańskim Wyścigu MTB". W tym roku trasa została zmodyfikowana, będzie bardziej interesująca i ciekawsza, nie tylko pod względem technicznym.

Zarówno start jak i meta wyścigu zlokalizowane będą w miasteczku zawodów. Początek wyścigu ze startu wspólnego będzie miał miejsce na ul. Plac 3 Maja. Stąd zawodnicy rozpoczną wyścig ulicami 7 Dywizji, aleją Kombatantów oraz ul. Sybiraków a następnie rywalizacja przeniesie się na leśne ścieżki oraz szutry Wielkiego Lasu Lubańskiego. Lubańska edycja wyścigu MTB to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej przygody z kolarstwem, długie podjazdy, zjazdy oraz sporo odcinków szutrowych dadzą dużo frajdy z jazdy. Znajdziemy tu wszystko czego potrzebuje miłośnik kolarstwa górskiego.

Czytaj więcej: II Lubański Wyścig MTB

Uprzejmie informujemy, że biuro zawodów czynne będzie w godz. 9:00 - 10:30.

Rodzice, którzy zapisali swoje pociechy proszeni są o zgłoszenie się do biura zawodów, celem odbioru numerów startowych, pakietów startowych i do podpisania oświadczenia.

W dniu zawodów istnieje możliwość zgłoszenia dziecka do udziału w "II Lubańskim Wyścigu Rowerowym dla Dzieci".

Opłata startowa wynosi 10 zł.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie wyścigu.

Biuro zawodów: park miejski k. Baszty Brackiej.

 

20 maja w Lubaniu odbędzie się już po raz drugi "Wyścig Rowerowy dla Dzieci". Dzieci będą miały do pokonania trasę ulicami w centrum Lubania. Start będzie na ul. Spółdzielczej dalej przez Rynek i pod tunelem ul. Bracką  na pl. 3 Maja, gdzie dzieci będą finiszowały.

Zapraszamy dzieci od najmłodszych lat. Dla dzieci, które nie potrafią jeszcze  jeździć rowerem, w kategorii wiekowej do 4 lat mamy ciekawą propozycję. Wyścig na rowerkach biegowych czy też odpychaczach. Starsze dzieci będą startowały w kategoriach: 5-6 lat, i ze szkól podstawowych I-II , III-IV i V-VI klasa.

Wszystkie dzieci biorące udział w wyścigu otrzymają pamiątkowe medale, dyplomy i upominki a dla pierwszych 100 osób mamy pamiątkowe i okazjonalne koszulki. Warunkiem otrzymania koszulki będzie zapisanie dziecka przez Internet i opłacenie wpisowego.

Czytaj więcej: II Lubański Wyścig Rowerowy dla Dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rajdów i przejażdżek rowerowych do udziału w rajdzie rowerowym na zakończenie sezonu rowerowego. Tym razem rajd będzie poświęcony naszemu zmarłemu Prezesowi Romkowi Kleckiemu. Spotykamy się w niedzielę 19.10.2014 r. o godz. 9:45 w Lubaniu ul. Rynek przy Trecie. Trasa rajdu przebiegać będzie urokliwymi drogami leśnymi i polnymi powiatu lubańskiego z pięknymi widokami na Karkonosze. Zakończenie rajdu w Lubańskim Wielkim Lesie przy jeziorku. Na miejscu uczestnicy rajdu będą mieli zapewniony ciepły posiłek i napoje. Wśród uczestników rajdu rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Gwarantujemy świetna zabawę. Szczegóły dot. rajdu znajdują się w regulaminie.

Zapraszamy!

Czytaj więcej: JESIENNY RAJD ROWEROWY pamięci Romka Kleckiego

Serdecznie Zapraszamy wszystkich sympatyków rajdów i przejażdżek rowerowych do udziału w Wiosennym Rajdzie Rowerowym.
Trasa będzie przebiegać malowniczymi szlakami szutrowymi i asfaltowymi powiatu lubańskiego.
Spotykamy się w niedzielę 13 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00 w Lubaniu przy ul. Rynek (przy Trecie).

Czytaj więcej: Wiosenny Rajd Rowerowy 2014

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

Partnerzy

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów