foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

W niedzielę, 19 października M-GLKS „Kwisa” Lubań zorganizował „Jesienny Rajd Rowerowy  pamięci Romka Kleckiego”. Rajd oficjalnie zakończył sezon rowerowy 2014.

Liczna grupa  miłośników „dwóch kółek”, bo ok. 100 osób  z Lubania i okolic, a także z powiatu bolesławieckiego i  zgorzeleckiego, jak i innych zakątków Polski, w ten pogodny i słoneczny poranek spotkała się na Rynku w Lubaniu.

 

Uczestników rajdu przywitał  Pan Arkadiusz Słowiński - Burmistrz Lubania. Po przywitaniu i wykonaniu wspólnego zdjęcia,  wyruszono na trasę. Trasa rajdu liczyła 40 km i biegła drogami asfaltowymi, polnymi i leśnymi z Lubania w kierunku Uniegoszczy - Olszyny -  Grodnicy - Leśnej i Zalipia. Następnie kolarze wjechali do Wielkiego Lasu Lubańskiego,  gdzie na zmęczonych i wyczerpanych trasą rajdu, ale uśmiechniętych i zadowolonych  czekał gorący posiłek.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi, który przekazał środki - w formie dotacji dla naszego Klubu, na zorganizowanie rajdu.

Podziękowania składamy także Sponsorom – firmie Elektra-Fit Aleksandry Więcek i Hurt-Detal Rowery Pawła Bartolewskiego  z Lubania, którzy ufundowali nagrody dla uczestników rajdu.

I tak tradycji stało się zadość !

Zdjęcia z rajdu

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

>

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów