foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

Sezon rowerowy uważamy za otwarty !!

W pierwszą trasę ruszyliśmy 13 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00. Start Wiosennego Rajdu Rowerowego wyznaczyliśmy przy budynku "Tret" w samym centrum miasta.

Frekwencja przeszła nasze oczekiwania. Na miejsce spotkania przybyło ponad 60 osób w tym również młodzież, a nawet dzieci.

 

Prezes Stowarzyszenia serdecznie powitał wszystkich kolarzy i szczegółowo omówił trasę rajdu. Kolarze ruszyli w drogę malowniczymi i urokliwymi szlakami asfaltowymi i utwardzonymi drogami szutrowymi Powiatu Lubańskiego.

Początek trasy to ulice miasta Lubania, gdzie nad bezpieczeństwem naszych Kolarzy czuwała Policja, następnie w kierunku Zaręby, a dalej przez Pisaczów, Wesołówkę, Siekierczyn, Rudzicę, Włosień, Platerówkę do wyznaczonego celu w Wielkim Lubańskim Lesie czyli popularnie nazywanego ,,Wyrobiska".

Chcemy podziękować Kierownictwu Zakładu Karnego w Zarębie, dzięki któremu  mogliśmy skorzystać z terenu i obiektu przynależnego do Zakładu Karnego, nad zbiornikiem wodnym.

Rajd zakończyliśmy pysznym ciepłym posiłkiem i napojami. Wspólnie zorganizowaliśmy ognisko, przy którym bawiliśmy się w wyśmienitej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim entuzjastom kolarstwa i turystyki rowerowej i obiecujemy, że już niedługo zaprosimy do wzięcia udziału w następnych wydarzeniach. Opinie uczestników, pełne zadowolenia dają nam do tego delegację!

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

>

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów