foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy


 

 

 Pierwszy w tym roku rekreacyjny  rajd rowerowy z Kwisą Lubań.

M-GLKS „Kwisa” Lubań zaprasza do udziału w rekreacyjnym rajdzie rowerowym, który  odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia 2020 r. na zakończenie tegorocznych wakacji.

Zbiórka o godz. 10:00 na parkingu przy MOSiR ( basen Laguna).

Trasa o długości  40 km bardzo ciekawa z niesamowitymi widokami na Sudety.

Startujemy spod basenu w Lubaniu, Następnie ulicami Miasta: Różana, Główna i Biwakowa w stronę  Harcerskiej Góry. Dalej drogami polnymi i szutrowymi  jedziemy  przez las do wyjazdu na drogę asfaltową nr 2298D Rząsiny -  Wolbromów. Potem jedziemy w kierunku Wolbromowa. W Wolbromowie przed kościołem Św. Jana Nepomucena skręcamy w lewo i jedziemy, mijając po prawej  słabo widoczny Pałac w Wolbromowie, w kierunku lasu i dalej przez las w kierunku  Mściszowa. W lesie będziemy mijać pozostałości po piecu do wypalania skały wapiennej. W Mściszowie na  skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2237D Mściszów- Bolesławiec skręcamy w prawo po około 800 metrach na wysokości wielkiego stawu po prawej skręcamy w lewO i najpierw drogą asfaltową a potem polną jedziemy  w kierunku lasu ciągnącego się pomiędzy  Radostowem a Nowogrodźcem, z lasu wyjeżdżamy na drogę asfaltową Radostów -Nawojów Śląski     i kierujemy się droga asfaltową  nr2456D w kierunku Nawojowa Śląskiego,  by po około 1.5 km dotrzeć przez „Majątek„ do Wiaty, w której odbędzie się biesiada na zakończenie rajdu.

 

Jedziemy w tempie  rekreacyjnym  10-15 km/h przez ok.  3h.

 

Na trasę rajdu należy zabrać ze sobą napoje i  prowiant.

 

Na zakończenie rajdu dla każdego uczestnika mamy  ciepły posiłek  ( m.in.  grochówka), zimne i ciepłe napoje, konkurs z nagrodami  i super atmosferę.  I to wszystko w ramach wpisowego.

 

Zapisy  pocztą elektroniczną  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 28.08.2020 r.

 

Wpisowe:

 

- dzieci do 12 r. ż.- bezpłatnie

 

-młodzież pow. 12 r.ż.  –do 18 r.ż. -  15 zł

 

- osoby pow. 18 r.ż.  -25 zł

 

Wpisowe należy wnieść na rachunek bankowy nr 26 1090 1955 0000 0001 1371 8825 z dopiskiem „Rajd Przełajowy – imię i nazwisko uczestnika rajdu”.

 

Szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www. kwisaluban.pl

 

Zapraszamy.

M-GLKS „Kwisa” Lubań

 

 Pliki do pobrania:

Regulamin

Informacja COVID

Oświadczenie rodzica

 

 

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

countur


GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 
 
 
 
 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów