foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

W sobotę 7 lipca w Nowicach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas w kolarstwie szosowym. Zawodnicy w kategoriach wiekowych młodzik/młodziczka,  junior młodszy/juniorka młodsza i junior/juniorka walczyli o tytuł Mistrza Dolnego Śląska na dystansie 11 km.

Na najwyższym stopniu podium stanęła, tym samym zdobywając tytuł Mistrza Dolnego Śląska, Angelika Janiszek w kategorii młodziczka. Tytuł I wicemistrza uzyskał  Bartek Janiszek w kategorii junior młodszy oraz II wicemistrza w kategorii młodzik zdobył  Szymon Kukułka.

Pozostali zawodnicy uplasowali się następująco:  Robert Kendzia   5, Kacper Drąg 10 i Kacper Bakan 17, każdy w swojej kategorii wiekowej oraz Paula Pisarska na 2 miejscu w kategorii P-23 Kobiet.