foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

W niedzielę 22 października M-GLKS „Kwisa” Lubań oficjalnie zakończył  sezon rowerowy 2017. Jak co roku w październiku  na zakończenie sezonu organizowany jest rekreacyjny rajd rowerowy dla miłośników jazdy rowerem. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych zebrała się spora grupka osób chętnych do udziału w rajdzie. Długość trasy  wynosiła 34 km i wiodła  z Lubania przez Uniegoszcz, Radogoszcz, Henryków Lubański, Sławnikowice, Pisarzowice i  Zarębę do Lubańskiego Wielkiego Lasu.   Zakończenie odbyło się  wspólnym biesiadowaniem przy ognisku.

 

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Powiatu Lubańskiego i Miastu Lubań za wsparcie finansowe na organizację rajdu oraz partnerom: Sklep Rowerowy „ADASZKO” Adam Kowalów i XtraBike Sklep Rowerowy w Bolesławcu.
Pragniemy dołączyć podziękowania dla wszystkich, którzy swoim zaangażowaniem, bezinteresowną pomocą i dobrym słowem wspierają nasz klub i organizowane przez nas imprezy kolarskie na rzecz mieszkańców naszego regionu. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej wspaniałej postawie następne przyszłoroczne zawody i rodzinne biesiady przy ognisku będą równie udane.
Pozostaje tylko życzyć nam wszystkim, by przy organizowaniu kolejnych  imprez,  nigdy nie zabrakło ludzi tak oddanych, pełnych poświęcenia i chętnych do współpracy. Praca z Wami daje nam wyjątkową satysfakcję.

 

 

  

 

 

 

 

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

>

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów