foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

W minioną sobotę poraz pierwszy w Lubaniu został rozegrany wyścig MTB podczas którego zawodnicy mieli do pokonania 35 km trasy przebiegającej przez Lubański Wielki Las. Zwycięzcą zawodów został Adam Kowalów z Lubania. 

 

W zawodach uczestniczyło 77 zawodników którzy o godzinie 11.45 wystartowali z miasta w kierunku Lubańskiego lasu. Najszybciej do mety dojechał Adam Kowalów z Lubania, tuż za nim Sebastian Dycha z Lubania a na trzecim miejscu Maciej Głowacki z Wieliczki. Podczas gdy starsi zawodnicy ścigali się na trasach Lubańskiego lasu to najmłodsi swoje konkurencje rozgrywali na ulicach miasta. Po wyścigu wszyscy mieli okazje podziwiać finisch zawodników międzynarodowego wyścigu kolarskiego Bałtyk Karkonosze Tour. Wyścig MTB był pierwszą taką imprezą zorganizowaną w Lubaniu przez Klub Kwisa Lubań , Miasto Lubań oraz Powiat Lubański. 

Zarząd Klubu składa podziękowania dla:

FHU Truck ,Restauracja Tęczowa, Firmy Chronos, Zamku Czocha, Cieplickie Centrum Rowerowe oraz dla wszystkich sponsorów, osób zaangażowanych w organizację oraz Policji i Straży Granicznej za zabezpieczenie przejazdu.

 

Galerie zdjęć : 

GALERIA1

GALERIA2

GALERIA3

Wyniki

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

>

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów