foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

W miniony weekend zawodnicy Kwisy wystartowali w zwodach : Inauguracji cyklu zawodów Bike Mataton w Miękini, XCO Świeradów Zdrój oraz XXXI Ogólnopolskim Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice.

Zawodnicy MTB wybrali Miękinie i Świeradów Zdrój. Podczas Zawodów Bike Maraton w Miękini w czołowej dziesiątce w swojej kategorii znalazł się Krzysztof Dubieniecki zajmując 7 miejsce. Blisko czołówki byli również Filip Jasiński ( 11 miejsce ) oraz Szymon Pietrasiewicz (13 miejsce ). Zawody XCO Świeradów Zdrój przyniosły podium dla Konrada Gut który zajął 2 miejsce w swojej kategorii.

Zawodnicy Szosowi wybrali XXXI Ogólnopolski Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice. Szymon Liczner na dystansie 81 km zajął 24 miejsce, Bartłomiej Janiszek na dystansie 27 km zajął 35 miejsce.

Dobre wyniki na początku sezonu potwierdzają dobre przygotowanie zawodników przez okres zimowy.