foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

W sobotę 19 września odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas Wojcieszów-Podgórki w których wystartowali zawodnicy Adrian Górski i Kacpe Górski, oraz finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Siedlcach w którym wystartował Szymon Liczner.

 

Adrian Górski w kategorii junior zajął 4 miejsce, a Kacper Górski w kategorii junior młodszy również zajął 4 miejsce. Zawodnicy mieli do przemierzenia 7500 m , była to IV edycja czasówek górskich. Ostatnia finałowa edycja odbędzie się 3 października na trasie Pogwizdów- Gorzanowice.

 

W ten weekend w Siedlcach odbył się również Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym. W sobotę odbyła się jazda indywidualna na czas na dystansie 10 km, a w niedzielę wyścig ze startu wspólnego. Kwisę w kategorii junior młodszy reprezentował Szymon Liczner, który na mecie w jeździe indywidualnej na czas zajął 41 miejsce, uzyskując 14 minut i 23 sekundy i był to czas gorszy od zawodnika na pierwszym miejscu o 1 minutę i 24 sekundy. Natomiast w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 98 km Szymon zajął 26 miejsce.

 

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

>

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów