foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

W niedzielę w Nowej Soli został rozegrane zawody MTB z cyklu imprez  "Kaczmarek Electric MTB". W zawodach wzięli udział zawodnicy Kwisy w składzie - Szymon Pietrasiewicz Emil Bartolewski , Adam Kowalów i Krzysiek Dubieniecki.

Upał piasek i kurz to warunki z jakimi zmagali się zawodnicy podczas 6 etapu zawodów z cyklu Kaczmarek Electric MTB. Wśród najmłodszych zawodników w kategorii Młodzik blisko zwycięstwa był Szymon Pietrasiewicz gdzie ostatecznie zajął 2 miejsce. Z kolei Emil Bartolewski w kategorii wiekowej Junior Młodszy zajął 15 miejsce.

Wśród doświadczonych zawodników blisko podium był Adam Kowalów który na dystansie 26 km w kategorii M4 zajął 5 miejsce a 20 miejsce w Open na ponad 300 zawodników. Z kolei o pechu może mówić Krzysiek Dubieniecki który na dystansie 51 km z powodu wadliwego oznakowania trasy znalazł się wśród około 100 zawodników którzy otrzymali karę 15 minut, ostatecznie Krzysiek zajął 64 miejsce w OPEN i 6 w kategorii. Gdyby nie doliczony czas Krzysiek na pewno znalazł by się w czołówce.

Fotorelacja Jarosław Pietrasiewicz

 

 

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

>

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów