foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

2 Ceramiczny Xtra Bike Maraton - Adam, Szymon i Emil z medalami. Gratulujemy!

W niedzielę 23 sierpnia liczna grupa zawodników z Kwisy wystartowała w drugiej edycji zawodów MTB "Ceramiczny Xtra Bike Maraton" w Bolesławcu których organizatorem było Stowarzyszenie Bolesławieckie Centrum Inicjatyw Lokalnych „Via Sudetica”.

Druga edycja zawodów przyciągnęła dużo więcej uczestników niż w roku ubiegłym, nie zabrakło również kolarzy z czołowych teamów MTB. Zawodnicy Kwisy zmierzyli się na trasach prowadzących przez Bory Dolnośląskie w  Nadleśnictwa Bolesławiec na dwóch dystansach 19,5 km i 45,5 km.  Na dystansie mini najlepiej pojechał Szymon Pietrasiewicz który z czasem 44.45 min zajął I miejsce w swojej kategorii  a tuż za nim z czasem 47.11 min II miejsce zajął Emil Bartolewski. Dalsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: