foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KWISA Lubań

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy

Projekt: „Rower- jako forma wypoczynku” pozwolił, dla młodych kolarzy Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Kwisa” Lubań, na uczestnictwo w spotkaniu z Policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. Zorganizowana prelekcja odbyła się w miejscu, które wzbudza ciekawość i emocje. Spotkania odbyły się w Komendzie Powiatowej Policji w dniu 28 listopada i 12 grudnia 2014 r. Przeprowadzone zostały przez nadkomisarz Dagmarę Hołod.

Młodzi kolarze Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Kwisa” Lubań mogli uczestniczyć w prelekcjach profilaktycznych z zakresu „Odpowiedzialności karnej zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii” oraz „Stop cyberprzemocy”. Kolarze dowiedzieli się między innymi jaka jest kara za posiadanie narkotyków i innych substancji psychoaktywnych i jakie są skutki ich zażywania. 

Tematem drugiej  prelekcji  były zagadnienia dotyczące różnych form przemocy wirtualnej  i stalkingu,  a także skutki prawne,  jakie grożą sprawcom stalkingu. Policjanci wskazali, gdzie szukać pomocy  w przypadku, gdy staniemy się ofiarami tego typu przemocy.

Zajęcia odbyły się w ramach realizowanego przez M-GLKS „Kwisa” Lubań zadania „Rower- jako forma wypoczynku” współfinansowanego przez Urząd Miasta Lubań.

Dziękujemy Policjantom za poświęcony nam czas !!

autor: EL

Sponsorzy

MIASTO LUBAŃ

POWIAT LUBAŃSKI

 

Gmina Lubań

GMINA LUBAŃ

Ministerstow Sportu i Turystyki

 

ATAK Sport

 

 

 

KAD Usługi Budowlane

Krzysztof Dubieniecki

GREGOR-BUD

Grzegorz Rychlicki

 

 

 

 

 

To miejsce czeka 

na Twoją reklamę!

 

 

Partnerzy

 

>

 

Sklep Rowerowy ADASZKO

Adam Kowalów